Skip to main content

Naše služby

Tvorba webstránok a eshopov

Prvým krokom pre vstup do sveta internetu je vytvorenie internetovej stránky. Váš web bude to prvé, čo uvidí väčšina potenciálnych zákazníkov a klientov pred tým, ako prejavia záujem o vaše produkty alebo služby. Zanechajte v nich dobrý dojem.

Dizajn

Prejdeme si predstavy, nápady a postaráme sa o grafickú stránku vášho projektu.

Develop

Eshop aj web si vyžadujú špecifický technologický postup. Vieme, ako na to.

Deploy

Následne váš projekt nasadíme do pilotnej prevádzky a otestujeme.

Support

Ambiciózne projekty sa stále posúvajú, hľadajú nové nápady a priestor, ako ich zrealizovať.

Výkonnostný online marketing

Nestraťte sa vo svete marketingu. Radi Vám poradíme a nastavíme výkonnú reklamu/kampaň.

SEO

Chcete byť prvý v Google? SEO, resp. search engine optimization, je dlhodobý proces, počas ktorého prispôsobujeme obsah a technickú stránku webu algoritmom vyhľadávačov. Odmenou je vyššia pozícia vo vyhľadávaní a vyššia návštevnosť.

PPC

Najrýchlejší spôsob ako priviesť užívateľov na váš web a dosiahnuť viditeľné výsledky v predaji a návštevnosti. Pri PPC ( pay per click) reklame neplatíte za zobrazenia, platíte iba za prekliky na stránku. Bežná súčasť platforiem ako Google, Facebook, Instagram a pod.

CRO

Conversion rate optimization je činnosť, pri ktorej optimaluzujeme prostredie webu z pohľadu užívateľov. Intuitívnosť a prehľadnosť má napokon výrazný dopad na pravdepodobnosť, že sa z návštevníka stránky stane váš zákazník.

Analytika webu

Výhodou online marketingu je jeho merateľnosť. Obchodné a podnikateľské rozhodnutia môžete robiť cielene na základe dátových analýz, sledovania metrík, trackovania návštevníkov webu a vyhodnocovania výsledkov. Ak hľadáte certifikovaného partnera, ste na správnej adrese.

Obsahový marketing

Content marketing je strategický prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu. Jeho úlohou je upútať a udržať jasne definované publikum, čo v konečnom dôsledku zvýši potenciál predaja.

Sociálne siete

Sociálne médiá sú dôležitým distribučným kanálom obsahu a informácií o vašej firme, pomáhajú budovať vašu značku a jej imidž. Zadefinujeme si štýl komunikácie a môžeme sa sústrediť na interakciu s vašou cieľovou skupinou.

Základ vizuálnej identity

Nové dobrodružstvo s neobyčajne originálnou grafikou. Odlíšte sa od konkurencie s profesionálnou vizuálnou firemnou identitou.

Logo

Príprava loga pre každú aplikáciu.

Grafické prvky

Prvky a pokyny štýlu značky.

Vizitky

Vizitky až pre piatich členov spoločnosti.

Grafika na sociálne siete

Príprava grafiky na sociálne siete, kde je potrebné využívať rôzne rozmery.

Tlačoviny

Brožúry, priečinky, predajné listy, obaly, ponuky, značenia, štítky a ďalšie tlačené materiály.

Hlavičkový papier

Tradičná verzia pre profesionálne predtlačený hlavičkový papier.