Skip to main content

Referencie

spokojných klientov

Pre klienta sme pripravili re-design eshopu, staráme sa o web development, komplexný online marketing (Google Ads, Social media, SEO, Email marketing, príprava grafickým materiálov atď.) a pokročilú webovú analytiku s focusom na výkonnosť a ziskovosť eshopu. Digitall je so svojou sieťou predajní jeden z najväčších vo svojom segmente.

Dubai Architects

Tvorba brand identity a webstránky s portfóliom dubajských architektov bola nielen vzrušujúcou výzvou, ale aj cennou skúsenosťou v spolupráci na medzinárodnej úrovni.

Príprava a spracovanie grafickej stránky webu, vytvorenie webovej aplikácie s trasovaním spojov MHD.

Podľa požiadaviek klienta sme vytvorili web s pokročilými nastaveniami objednávkového systému, dali mu grafickú podobu a funkčnosť.

Nápad plný zdravia a revolučných produktov prešiel rukami YES.sk a vo výsledku nadobudol grafickú podobu, akú ma dnes. Ak máte záujem o niečo podobné, pomôžeme Vám.

S Hurricane Factory sme si spoločne uleteli pri tvorbe multilanguage webu s možnosťou predaja produktov. Pomáhame aj so spracovaním grafických materiálov pre marketingové účely.

Tvorba loga, brand identity a webstránky s rezervačným systémom, vďaka čomu sa beauty & hair studio priblížilo svojim zákazníčkam.

Eshop so značkovým oblečením. Postarali sme sa o grafický návrh a tvorbu webu, online marketing v Google Ads a social marketing.

Spoločnosť BagreSpiš nás oslovila s požiadavkou o webovú stránku, pomocou ktorej by mohli profesionálne odprezentovať svoje služby a produkty stavebnej techniky. 

Internetový obchod s ponukou fashion produktov pre ženy a mamičky sme pripravili logo a brand design, navrhli marketingovú stratégiu, vďaka ktorej na web smerujeme potencionálnych zákazníkov.

Firma s komplexnými riešeniami pre wellness centrá (vírivky, sauny, bazény) potrebovala web, ktorý graficky upúta a pomôže zákazníkom zorientovať sa pri kúpe produktov. Zastrešujeme aj marketingovú komunikáciu a analytiku.

Projektu JFinterier sme pomohli kompletne spracovať grafickú stránku, prezentačný web a reklamné materiály. Pracujeme na zdokonalení SEO výsledkov a marketingovej stratégií.

Internetový obchod s doplnkami výživy a viacúrovňovou kategorizáciou produktov sme pomohli priviesť v zdraví k úspechu. Našou úlohou je zabezpečovať funkčný web development, práce na grafike a marketingový insight pre slovenský a český trh. 

Firma CykloŠpak je lokálne jedným s najvýraznejších predstaviteľov cyklo segmentu. Pomáhali sme s redizajnom eshopu a prípravou grafických podkladov pre rôzne reklamné účely. 

Ďalšia webstránka z našej dielne, kde máte možnosť vybrať si z ponuky vyhliadkových letov a dopriať si nezabudnuteľný zážitok v oblakoch a splniť si tak svoj letecký sen.