Referencie

Pragma Dubai Architects

Tvorba brand identity
a webstránky s portfóliom
dubajských architektov bola
nielen vzrušujúcou výzvou,
ale aj cennou skúsenosťou
v spolupráci na medzinárodnej
úrovni.

Pre klienta sme pripravili re-design eshopu, staráme sa o web development, komplexný online marketing (Google Ads, Social media, SEO, Email marketing, príprava grafickým materiálov atď.) a pokročilú webovú analytiku s focusom na výkonnosť a ziskovosť eshopu. Digitall je so svojou sieťou predajní jeden z najväčších vo svojom segmente.

Tvorba loga, brand identity a webstránky s rezervačným systémom, vďaka čomu sa beauty & hair studio priblížilo svojim zákazníčkam.

Nápad plný zdravia a revolučných produktov prešiel rukami YES.sk a vo výsledku nadobudol grafickú podobu, akú ma dnes. Ak máte záujem o niečo podobné, pomôžeme Vám. 

Eshop so značkovým oblečením. Postarali sme sa o grafický návrh a tvorbu webu, online marketing v Google Ads a social marketing.

Klient nás oslovil s požiadavkou o redizajn eshopu, oživenie brand identity a posunutie marketingu na vyššiu úroveň. Spolupracujeme na komplexnej starostlivosti od web developmentu, cez grafické spracovanie až po online marketingovú komunikáciu pre slovenský a český trh.

Zobraziť ďalšie

Referencie