Skip to main content

Výkonnostný online marketing

Nestraťte sa vo svete marketingu. Radi Vám poradíme a nastavíme výkonnú reklamu/kampaň.

SEO

Chcete byť prvý v Google? SEO, resp. search engine optimization, je dlhodobý proces, počas ktorého prispôsobujeme obsah a technickú stránku webu algoritmom vyhľadávačov. Odmenou je vyššia pozícia vo vyhľadávaní a vyššia návštevnosť.

PPC

Najrýchlejší spôsob ako priviesť užívateľov na váš web a dosiahnuť viditeľné výsledky v predaji a návštevnosti. Pri PPC ( pay per click) reklame neplatíte za zobrazenia, platíte iba za prekliky na stránku. Bežná súčasť platforiem ako Google, Facebook, Instagram a pod.

CRO

Conversion rate optimization je činnosť, pri ktorej optimaluzujeme prostredie webu z pohľadu užívateľov. Intuitívnosť a prehľadnosť má napokon výrazný dopad na pravdepodobnosť, že sa z návštevníka stránky stane váš zákazník.

Analytika webu

Výhodou online marketingu je jeho merateľnosť. Obchodné a podnikateľské rozhodnutia môžete robiť cielene na základe dátových analýz, sledovania metrík, trackovania návštevníkov webu a vyhodnocovania výsledkov. Ak hľadáte certifikovaného partnera, ste na správnej adrese.

Obsahový marketing

Content marketing je strategický prístup zameraný na vytváranie a distribúciu hodnotného, relevantného a konzistentného obsahu. Jeho úlohou je upútať a udržať jasne definované publikum, čo v konečnom dôsledku zvýši potenciál predaja.

Sociálne siete

Sociálne médiá sú dôležitým distribučným kanálom obsahu a informácií o vašej firme, pomáhajú budovať vašu značku a jej imidž. Zadefinujeme si štýl komunikácie a môžeme sa sústrediť na interakciu s vašou cieľovou skupinou.