Skip to main content

Tvorba grafiky

Logo

Logo je základný kameň vizuálnej identity vašej spoločnosti. Ak chcete jedinečné a pútavé logo, ktoré reprezentuje vašu značku a zaujme vašu cieľovú skupinu, tak už viac nemusíte hľadať. Tvoríme minimalistický, originálny dizajn loga a vizuálnej identity.

Grafické prvky – STYLESCAPE

Táto príručka poskytuje prehľad prvkov značky a pokyny štýlu značky. Zahŕňa obrázky, písma, pokyny pre logo a jazyk na použitie vo vašich marketingových, propagačných materiáloch a webových stránkach. Dokument obsahuje základnú farebnú paletu so zoznamom konkrétnych farieb pre vaše logo, ktorý používajú predajcovia tlače a web developeri pre zhodu farieb vašej značky. Paletu dodáme v rôznych modeloch Pantone, CMYK, RGB.

Návrh hlavičkového papiera

Hlavičkový papier je dôležitou súčasťou firemnej identity a používa sa na písomnú komunikáciu spoločnosti. Tvoríme tradičnú verziu pre profesionálne predtlačený hlavičkový papier a zodpovedajúcu elektronickú šablónu nastavenú v programe Microsoft Word pre klientov, ktorí potrebujú vytvoriť upraviteľné dokumenty, ktoré je možné uložiť ako PDF a zdieľať digitálne.

Vizitka

Nechajte vašu vizitku hovoriť za vás. Pri grafickom návrhu vieme využiť obe strany - prednú na kontaktné informácie a zadná môže mať imidžový charakter. Naš tím šikovných grafikov je tu, aby vám pomohol vytvoriť jedinečný a kreatívny dizajn prispôsobený vašim potrebám.

Grafika pre sociálne médiá

Profilový obrázok, hlavička pre Facebook, Linkedin, Twitter a pozadie pripravené na použitie. Pri príprave grafiky na sociálne siete je potrebné využívať rôzne rozmery. Ilustrácie, grafické prvky a infografiky môžu byť významným doplnkom nielen na webovej stránke, ale aj v príspevkoch na sociálnych médiách. Pomáhajú vizualizovať informácie a zaujať návštevníkov.

Grafika pre doplňujúce projekty

Ak hľadáte jedinečnú a štýlovú grafiku, ktorá zvýrazní vašu značku, sme pripravení dať vašim nápadom život. Brožúry, priečinky, predajné listy, obaly, ponuky, značenia, štítky a ďalšie tlačené materiály. Doplnková grafika môže slúžiť na posilnenie značky spoločnosti a vytvorenie konzistentného vizuálneho dojmu vo všetkých aspektoch podnikania.