Pre eshop s ponukou fashion značkových produktov sme pripravili logo a brand design, riešenie internetového obchodu s prepojením na dodávateľa. Napokon sme navrhli marketingovú stratégiu, vďaka ktorej na web smerujeme potencionálnych zákazníkov.

Spoločnosť BagreSpiš nás oslovila s požiadavkou o webovú stránku, pomocou ktorej by mohli profesionálne odprezentovať svoje služby a produkty stavebnej techniky. 

S Hurricane Factory sme si spoločne uleteli pri tvorbe multilanguage webu s možnosťou predaja produktov. Pomáhame aj so spracovaním grafických materiálov pre marketingové účely.

HF ref.

Internetový obchod s home decor produktami. Začali sme brand identitou, logom a pokračovali v tvorbe webstránky resp. eshopu a online marketingom.

Pre kuchynské štúdio sme navrhli brand identitu a logo, prezentačný web a stratégiu pre digitálny marketing v lokálnom vyhľadávaní.

Projektu JFinterier sme pomohli kompletne spracovať grafickú stránku, prezentačný web a reklamné materiály. Pracujeme na zdokonalení SEO výsledkov a marketingovej stratégií.

Firma s komplexnými riešeniami pre wellness centrá (vírivky, sauny, bazény) potrebovala web, ktorý graficky upúta a pomôže zákazníkom zorientovať sa pri kúpe  produktov. Zastrešujeme aj marketingovú komunikáciu a analytiku.

Klientovi s viac ako 25 ročným skúsenosťami v segmente predaja svietidiel sme pomohli nadobudnúť online podobu s viacjazyčnou ecommerce platformou. Komplexná starostlivosť zahŕňa custom funkcionality, grafické spracovanie a online marketing.

Internetový obchod s doplnkami výživy a viacúrovňovou kategorizáciou produktov sme pomohli priviesť v zdraví k úspechu. Našou úlohou je zabezpečovať funkčný web development, práce na grafike a marketingový insight pre slovenský a český trh. 

Firma CykloŠpak je lokálne jedným s najvýraznejších predstaviteľov cyklo segmentu. Pomáhali sme s redizajnom eshopu a prípravou grafických podkladov pre rôzne reklamné účely. 

Vrátiť sa späť na

Referencie